Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 355 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php:355) in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/onecom-vcache/vcaching.php on line 703 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php:355) in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/onecom-vcache/vcaching.php on line 711 Directory Opus 5 w sprzedaży! - gryretro.com

 

Directory Opus 5 znów jest w sprzedaży! Nie lada niespodziankę dla wszystkich fanów Amigi przygotowało wydawnictwo http://amiga.net.pl ! Na jego stronie rozpoczęto przyjmowanie zamówień na kolekcjonerskie wydanie programu Directory Opus 5. Dopus to jeden z najlepszych menedżerów plikowych dla komputerów Amiga. Od lat cieszy się on niesłabnącą popularnością, a użytkownicy doceniają zwłaszcza możlwość całkowitego zastąpienia systemowego pulpitu!

W skład zestawu kolekcjonerskiego wchodzi:
* płyta CD w opakowaniu (pudełko z kolorową okładką)
* drukowany polski podręcznik w twardej oprawie (B5, 380 stron)
* duże tekturowe pudełko na wzór wydawnictw z okresu największej popularności Amigi
* nalepki na dyskietki instalacyjne
* opcjonalnie: dwie dyskietki instalacyjne (kliknij, aby zamówić).

Na płycie oprócz samego programu w wersji Magellan II (5.9) znajdują się pliki pomocnicze rozszerzające możliwości pakietu, posegregowane według funcjonalności. Dostępna jest również wersja na dyskietce, wyłącznie w formie uzupełnienia zestawu CD.

Directory Opus 5
Directory Opus 5

To wydanie Directory Opus 5 zostało przygotowane we współpracy z autorami programu, firmą  GP Software mieszczącą się w Australii!

Ukazanie się Dopusa 5 było ogromnym wydarzeniem, ponieważ był on jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym, menedżerem plików, który zerwał ze standardem ustanowionym przez File Mastera. Zrezygnowano w nim z klasycznego podziału ekranu na dwa okna, umożliwiono nie tylko dowolne otwieranie okien, na których można przeprowadzać operacje ale, co najważniejsze, stworzono możliwość zastąpienia blatu Workbencha!

 

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It