Dwie pierwsze części Fallouta przez większość graczy uważane są za jedne z najlepszych gier oraz absolutne klasyki gatunku. Wiele się zmieniło po przejęciu praw do franczyzy przez Bethesdę, co sprawiło, że ukazanie się Fallout 3  było nie lada wydarzeniem wzbudzającym mnóstwo emocji. Gra była zupełnie inna od tego czego oczekiwali gracze i wzbudziła mnóstwo komentarzy, okazując się jednocześnie ogromnym finansowym hitem. Potem była kolejna odsłona, czyli New Vegas, która, moim zdaniem była również bardzo udaną grą.

Fallout 4

O kolejnej części, czyli Fallout 4 mówiło się od dawna, jednak Bethesa była niezwykle ostrożna i unikała jakichkolwiek spekulacji. W końcu doczekaliśmy się i Fallout 4 został zapowiedziany! Gra ukaże się podczas Targów E3 rozpoczynających się 16 Czerwca w Los Angeles. Otrzymamy wersje na PC oraz konsole nowej generacji.

Akcja gry będzie miała miejsce w Bostonie w stanie Massachusetts. Zaprezentowany przez Bethesdę trailer prezentuje się niezwykle okazale, a liczne ujęcia latającyh Vertibirdów zdają się zapowiadać nawet możliwość latania tymi pojazdami…

Fallout 4

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It