Panie i Panowie, zapraszam do udziału w drugim już konkursie.

 

Nagrody:

Do wygrania są trzy gry ze strony gog.com. Zwycięzcy sami wybiorą tytuły, które chcą otrzymać.

Pierwsze miejsce – gra do wartości $14.99

Drugie miejsce – gra do wartości $9.99

Trzecie miejsce – gry do wartości $5,99.

Zwycięzcy muszą posiadać konto na gog.com – rejestracja jest tam darmowa. Do zwycięzców zostanie wysłany kod, po wpisaniu, którego w jego biblioteczce na stronie, pojawi się gra gotowa do pobrania. Aby otrzymać więcej informacji, proszę odwiedzić stronę gog.com lub napisać mi maila.

Zasady:

Do zrobienia jest tylko jedna rzecz. Proszę Was o napisanie pełnej recenzji/solucji gry wydanej przed 2002 rokiem. Spośród wszystkich tekstów wybiorę 3 najlpesze. Artykuły proszę wysłać na adres admin@gryretro.com

 

Konkurs trwa do 23 listopada. Blog gryretro.com nie jest pozwiązany z żadną firmą ani studiem. Z tego powodu ogłoszenie wyników może się opóznić o 1-2 dni, ponieważ zajmuję się nim w wolnym czasie i mam też ważniejsze obowiązki, takie jak praca:)

Wszystkie prace, być może po małych korektach:), zostaną opublikowane na stronie!

Jeśli macie jakieś pomysły na nowe konkursy i nagrody, proszę piszcie w komentarzach. Wszystkie propozycje zostaną rozważone.

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

1 Comment

  1. Bardzo konkretny blog, interesujące posty i ciekawy konkurs. Zapraszam do mnie na bloga 🙂 Pozdrawiam

Write A Comment

Pin It