Największa innowacja Apple zostaje opatentowana!

W internecie zagrzmiało! Najwspanialsza firma produkująca telefony i nikomu niepotrzebne gadgety, Apple „nie stać cię, dlatego krytykujesz!” otrzymała kolejny patent. Tym razem na prostokąt z zaokrąglonymi rogami. To chyba jakiś żart, pomyślicie. Otóż, ku**a nie!

Wbrew pozorom ma to bardzo dużo z tematyką tego bloga. Skoro bowiem  udało się Apple opatentować kształt, to co będzie następne? Kolor? A może ktoś wpadnie na pomysł, aby opatentować klawiatury, myszki albo joypady?

 

patent

W każdym razie dobrze się stało, że Apple udaje się bronić swojej właśosci oraz innowacyjności! Ten wstrętny Samsung nie będzie pluł nam w twarz. Ani Motorola. Ani nawet Windows Phone. Chociaż tutaj byłbym ostrożny, bowiem nie jestem przekonany, czy Zgniłe Jabłko nie jest za krókie, by rzucać wyzwanie Microsoftowi…

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*