Dino Dini, autor serii Kick Off, zapowiedział dziś (14/10/2015) ukazanie się kolejnej części tej franczyzy. Pojawi się ona w 2016 roku na konsolach PS4 oraz PS Vita. Czego możemy się po niej spodziewać? Dino zapewnia, że najbardziej charakterystyczne elemety Kick Off nie ulegną zmianie, jednak w tej wersji będziemy mieli do czynienia z widokiem 3D. Głównym powodem tej decyzji jest fakt, że w chwili obecnej jest to najłatwiejsze technicznie rozwiązanie. Głównym widokiem będzie jednak wciąż oryginalny rzut z lotu ptaka.

Dino zapewnia, że gra zostanie zaprojektowana na nowoczesne konsole, jednak zachowa swój klimat oraz “ducha” poprzednich części.

Więcej informacji można znaleźć na stronie : http://blog.eu.playstation.com/2015/10/14/dino-dinis-kick-off-revival-is-coming-exclusively-to-ps4-and-ps-vita/

 

Ci, którzy zainteresowani są śledzeniem postępów, powinni rzucić okiem na konto na twitterze – https://twitter.com/dndn1011?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^author

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It