Tales of Gorluth II
Tales of Gorluth II

Na stronie http://www.talesofgorluth.de/ pojawiła się zapowiedź kolejnej części Tales of Gorluth. Dla tych, którzy nie zetknęli się z tym tytułem wcześniej, jest to połączenie gry zręcznościowej z elementami RPG. Tales of Gorluth ukazała się w 2014 i spotkała się z mieszanymi recenzjami. Największą wadą tej produkcji było użycie silnika Backbone, mającego spore limitacje oraz wymagającego dość silnego procesora.

Patrick  Nevian z AMIworx zapowiada, że wymagania Tales of Gorluth II to Amiga z procesorem 020 oraz 1 MB pamięci Fast. Naturalnie są to wymagania minimalne i wciąż zalecany jest przynajmniej procesor 030. Sama gra ma działać o wiele szybciej od swojej poprzedniczki przede wszystkim za sprawą zoptymalizowanej palety kolorów, oraz przedefiniowania wielu różnych elementów, jak chociażby sprajty.

Tales of Gorluth II w skrócie:

– wydanie płycie CD;

– angielska oraz niemiecka lokalizacja;

– nowa grafika;

– pięć godzin gameplaya;

Trailer :

Informacje oraz media pochodzą ze strony : http://www.talesofgorluth.de/.

Forum dyskusyjne : http://eab.abime.net/showthread.php?t=79189

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It