Tanks Furry to nowa produkcja na Amigi 68k, o której informowałem już wcześniej – http://gryretro.com/tanks-furry-nowa-gra-na-amige-68k/. Gra ukaże się w Lutym 2016 roku i będzie ją można pobrać za darmo!

Dla kolekcjonerów oraz osób, które chciałby wesprzeć finansowo autorów zdecydowano się na wydanie edycji kolekcjonerskiej w pudełku! Cena to zaledwie 33 PLN plus koszty wysyłki. Zamówienia można składać na stronie http://amiga.net.pl/.

Oto pełna informacja:

Pudełkowe wydanie gry zręcznościowej grupy Project R3D, która uzyskała drugie miejsce w kategorii GameDev na RetroKomp / LOAD ERROR 2015. Oferuje 42 misje w trybie 1 lub 2 graczy w kooperacji. Dostępnych jest 15 plansz w trybie multiplayer – dla 2-4 graczy, regulowany poziom trudności, a wszystko okraszone jest lekko kartonową pikselową grafiką.

W skład zestawu wchodzi:
płyta CD z grą
białe pudełko 14 mm
folia na pudełko
kolorowa drukowana instrukcja
plakat w formacie A3
magnes na lodówkę 10 x 7 cm
naklejka 14 x 7 cm
dwie naklejki 7 x 7 cm
dwie naklejki na dyskietkę

Nośnik: CD
Wersja: BOX (pudełkowa)
Wymagania: OCS/MC68020/1MB (zalecane: 1MB Chip)
Wysyłka: luty 2016

 

 

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It