Kickstarter.com przyniósł nam kolejny fantastyczny projekt! Idąc w ślady Chrisa Huelsbecka, któremu udało się zebrać ponad $170 000 na stworzenie zremasterowanej ścieżki dźwiękowej serii Turrican, z własnym projektem wystartował Allister Brimble! Nie będę ukrywał, że obaj  wyżej wymienieni muzycy zaliczają się do czołówki moich ulubionych twórców, tak więc nie namyślałem się zbyt długo i natychmiast wsparłem projekt Allistera.  Dla tych, zwłaszcza nieco młodszych czytelników, którzy nie wiedzą, kim jest Brimble kilka słów wprowadzenia.

Allister Brimble był członkiem legendarnego studia Team 17.  Stworzył muzykę do takich gier jak: Alien Breed, Superfrog, Project-X, Colonization oraz wiele innych. Oto kilka utworów pana Brimble.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu. Ja wsparłem Ala! A ty!?

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It