Kontynuujemy naszą podróż po pustkowiach Arizony i Kalifornii. W poprzednim odcinku opuściliśmy Highpool i udaliśmy się do Obozu Nomadów – Rail Nomads.

Rail Nomads to społeczność składające się z kilku klanów. Używają oni starego pociągu towarowego ciagniętego przez bydło aby przemierzać pustkowia. Na pierwszy rzut oka, mogą się wydawać zaawansowani technologicznie, jednak to tylko pozory.

Obóz Nomadów to jedna z pierwszych lokacji, o których wspomina się w grze. Możemy odrobinę zmienić kolejność i najpierw odwiedzić Agricultural Centre, a dopiero później udać się do Rail Nomads. Ale skoro już tu jesteśmy, to dokładnie się rozejrzymy. A co!

Po przybyciu pierwsze co widzimy, to (niespodzianka!) wagony kolejowe. Wita nas również Brakeman i prosi, aby go odwiedzić w jego wagonie.

Znajdziemy go w pierwszym wagonie. Poprosi on nas o dostarczenie karty Visa do osobnika o ksywce Head Crusher, którego znajdziemy w niedalekim miasteczku Quartz.

W drugim wagonie napotkamy bezdomnego (Hobo). Wspomina on o Snake Squeezins, alkoholu, który można kupić w wielu miejscach. Jeśli mu go przyniesiemy – być może będziemy w stanie dowiedzieć się czegoś ciekawego.

W kolejnych wagonach znadziemy sklep, w którym możemy kupić silnik (engine), potrzebny do naprawienia maszynerii w Highpoolu oraz Pick Ax, który przyda nam się nieco później. Problem polega na tym, że silnik kosztuje $500, a tyle pieniędzy jeszcze nie mamy. Jeszcze:)

Jeśli mamy żyłkę hazardzisty, możemy spróbować grać na jednorękich bandytach. Osobiście jednak nie traciłbym na to czasu.

W lokomotywie napotkamy motorniczego (enigneer), którego możemy zapytać o:

CHAT
CATERPILLAR
ATCHISONS
HOBO
TOPEKANS
SANTE FE
BRAKEMAN
VISA CARD

Nie mamy tutaj na razie nic więcej do zrobienia, także skierujemy swoje kroki do The Agricultural Center.

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It