Directory Opus 5 w sprzedaży!

Directory Opus 5

 

Directory Opus 5 znów jest w sprzedaży! Nie lada niespodziankę dla wszystkich fanów Amigi przygotowało wydawnictwo http://amiga.net.pl ! Na jego stronie rozpoczęto przyjmowanie zamówień na kolekcjonerskie wydanie programu Directory Opus 5. Dopus to jeden z najlepszych menedżerów plikowych dla komputerów Amiga. Od lat cieszy się on niesłabnącą popularnością, a użytkownicy doceniają zwłaszcza możlwość całkowitego zastąpienia systemowego pulpitu!

W skład zestawu kolekcjonerskiego wchodzi:
* płyta CD w opakowaniu (pudełko z kolorową okładką)
* drukowany polski podręcznik w twardej oprawie (B5, 380 stron)
* duże tekturowe pudełko na wzór wydawnictw z okresu największej popularności Amigi
* nalepki na dyskietki instalacyjne
* opcjonalnie: dwie dyskietki instalacyjne (kliknij, aby zamówić).

Na płycie oprócz samego programu w wersji Magellan II (5.9) znajdują się pliki pomocnicze rozszerzające możliwości pakietu, posegregowane według funcjonalności. Dostępna jest również wersja na dyskietce, wyłącznie w formie uzupełnienia zestawu CD.

Directory Opus 5
Directory Opus 5

To wydanie Directory Opus 5 zostało przygotowane we współpracy z autorami programu, firmą  GP Software mieszczącą się w Australii!

Ukazanie się Dopusa 5 było ogromnym wydarzeniem, ponieważ był on jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym, menedżerem plików, który zerwał ze standardem ustanowionym przez File Mastera. Zrezygnowano w nim z klasycznego podziału ekranu na dwa okna, umożliwiono nie tylko dowolne otwieranie okien, na których można przeprowadzać operacje ale, co najważniejsze, stworzono możliwość zastąpienia blatu Workbencha!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.