Wszystko, co można było zrobić w Highpool oraz AG Center zrobiliśmy w poprzednim odcinku. Czas więc udać się dalej.

Po drodze do miasta Quartz będziemy mijać wejście do opuszczonej kopalni, które dość łatwo jest przeoczyć. Warto się tutaj zatrzymać, ponieważ w opuszczonych tunelach możemy znaleźć dużo przydatnych rzeczy, w tym Pick Ax.

Uwaga! Wrogowie, których tutaj napotkamy są stosunkowo silni, tak więc należy koniecznie zwracać uwagę na punkty życia i w miarę potrzeby – salwować się ucieczką, aby je zregenerować! Jeśli okażą się oni zbyt mocni (zwłaszcza dla nowych graczy) – można najpierw odwiedzić Quartz i dopiero poźniej spenetrować kopalnię.

Opuszczona Kopalnia
Opuszczona Kopalnia

Po prawej stronie, zaraz obok wejścia, znajduje się niewielki pokój. Naturalnie jest on zamknięty, jednak Angela Deth bez problemu poradzi sobie z zamkiem.

W jaskiniach odnajdziemy ludzkie zwłoki. Jeśli użyjemy umiejętności Perception stojąc na nich, odnajdziemy sporo ciekawych przedmiotów.

Mine Shaft
Mine Shaft

W tunelach napotkamy dużą liczbę przeciwników, w tym kilku, którzy mogą nam sprawić sporo problemów. Warto się jednak przedrzeć wgłąb kopalni, ponieważ znajdują się tam złoża srebra. Jeśli nie posiadamy kilofu, można go kupić w Highpoolu za $75. 

Pojedyncze użycie kilofu daje nam około $5, tak więc jeśli poświęcimy odpowiednio dużo czasu, możemy się pokaźnie wzbogacić. Gdy znudzi się nam już kopanie, nie pozostanie nam nic innego, jak opuścić Mine Shaft i udać się do pobliskiego miasta Quartz i odnaleźć Head Crushera.

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It