Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39 Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39 Pac Man na Google Maps

Graj w Pac-Mana na Google Maps

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /customers/4/4/3/gryretro.com/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/dynamic-tags/tags/post-featured-image.php on line 39

Po kilku latach przerwy Google powraca do Pac-Mana, tym razem dając nam możliwość zagrania na własnych ulicach, i to dosłownie! Wszystko to za sprawą Google Maps.

Google co jakiś czas puszczało oko do wszystkich miłośników starych gier. Najbardziej znanym przykładem był pewien Google Doodle, czyli specjalna wersja głównego loga, zazwyczaj mająca związek z pewnym wydarzeniem. 21 Maja 2010 roku na głównej stronie wyszukiwarki zamiast loga ukazała się gra umożliwiająca zagranie w kultowego pac-mana.

google doodle pacman
Google Doodle Pac Man

 

 

Dla tych, którzy nie zetknęli się z tym pac manem wcześniej, strona znajduje się w archiwum. Można zagrać pod tym adresem : https://www.google.com/doodles/30th-anniversary-of-pac-man .

Pac Man na Google Maps

Wszystko, co należy zrobić, to po prostu otworzyć Google Maps. W lewym dolnym rogu pojawia się nowa ikonka, która umożliwia granie w Pac-Mana na wybranych ulicach. Po kilknięciu na nią Google automatycznie przekonwertuje aktualną lokalizację do grywalnej wersji i nie pozostaje nam nic innego niż zacząć grę:) Być może jest to tylko jednodniowa wersja z okazji 1 Kwietnia, a być może Google zdecyduje się pozostawić tę  opcję na stałe:) W każdym razie, warto zagrać:)

pacman google maps

 

pac man google maps

pac man google maps

0 0 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom
guest
0 Komentarze
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x
Scroll to Top