Nowa wersja Kick Off Revival na PS4 oraz PS Vita

Kick Off Revival

Kick Off Revival ukazał się w 24 Czerwca 2016 roku na konsole PS4. Niestety gra zebrała bardzo złe opinie, zarówno od dziennikarzy, jak i graczy. Serwis Metacritic uznał Kick Off Revival za jedną z najgorszych gier 2016 roku, a magazyn Vice nazwał Kick Off Revival najgorszą kopaniną w historii gier komputerowych. Gra ukazała się jeszcze na PS Vita oraz komputery PC, jednak nie spotkała się z uznaniem graczy.

Kick Off Revival

Kick Off Revival – informacje z 2015 roku.

Dino Dini, autor serii Kick Off, zapowiedział dziś (14/10/2015) ukazanie się kolejnej części tej franczyzy. Pojawi się ona w 2016 roku na konsolach PS4 oraz PS Vita. Czego możemy się po niej spodziewać? Dino zapewnia, że najbardziej charakterystyczne elemety Kick Off nie ulegną zmianie, jednak w tej wersji będziemy mieli do czynienia z widokiem 3D. Głównym powodem tej decyzji jest fakt, że w chwili obecnej jest to najłatwiejsze technicznie rozwiązanie. Głównym widokiem będzie jednak wciąż oryginalny rzut z lotu ptaka.

Dino zapewnia, że gra zostanie zaprojektowana na nowoczesne konsole, jednak zachowa swój klimat oraz „ducha” poprzednich części.

Więcej informacji można znaleźć na stronie : http://blog.eu.playstation.com/2015/10/14/dino-dinis-kick-off-revival-is-coming-exclusively-to-ps4-and-ps-vita/

Ci, którzy zainteresowani są śledzeniem postępów, powinni rzucić okiem na konto na twitterze – https://twitter.com/dndn1011?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^author

Jak się okazało po latach, Kick Off Revival to gra która niestety nie znajdzie się w kategorii „najlepsze stare gry na pc„.

0 0 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom
guest
0 Komentarze
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x
Scroll to Top