Nowa gra na SNES – Dorke and Ymp.

Dorke and Ymp

Na stronie Piko Interactive ukazała się informacja o nowym wydawnictwie na konsole SNES.  Gra Dorke and Ymp, ponieważ o niej to mowa, została stworzona w latach 90, jednak nigdy oficjalnie się nie ukazała, ponieważ twórcom nie udało się znaleźć wydawcy. Po latach Piko udało się odnaleźć autorów gry i zdobyć około 50% oryginalnego kodu gry. Po ponad roku prace nad Dorke and Ymp zostały zakończone. Oprócz oczyszczenia kodu oraz usunięcia wszystkich błędów , do gry dodano kilka nowych elementów, między innymi nowy świat oraz nowe poziomy, walki z bossami oraz wiele więcej!

Dorke and Ymp
Dorke and Ymp

Cena kartridża to $44.99. Jeśli zdecydujemy się na zakup wersji w pudełku wraz z instrukcją obsługi, będziemy musieli zapłacić $64.99.

Informacje oraz wszystkie media pochodzą ze strony wydawcy https://www.pikointeractive.com

Dorke and Ymp [2023 Update]

Na stronie Piko wciąż można nabyć grę, pomimo upływu lat jej cena się nie zmieniła. Jeśli macie ochotę wypróbować tą grę, to można ją również znaleźć na Steamie. Jej cena to $5.19, jednak co jakiś czas zdarzają się promocje i grę można kupić za nieco ponad dolara. Gra zebrała mieszane opine. Jeśli lubicie stare gry na konsole, możecie dać jej szansę 😉

0 0 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom
guest
0 Komentarze
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x
Scroll to Top