Ultima Underworld powraca! [2023 UPDATE: Tak, gra się ukazała!]

Underworld Ascendant
Ascendant

2023 Update!

Przeglądając bloga trafiłem na ten wpis sprzed ładnych kilku lat i wrzuciłem nową grafikę ze strony projektu. Gra Underworld Ascendant ukazała się w 2018 roku i zebrała mieszane recenzje. Ja do tej pory się nie skusiłem, jednak jeśli pojawi się kiedyś na wyprzedaży, to kto wie?

Oryginalny wpis o Underworld Ascendant

No może nie do końca, ale stało się! Dzięki Kickstarterowi otrzymamy kolejną grę RPG!  6 Marca zakończyła się zbiórka funduszy na Underworld Ascendant. Sam tytuł jest bezpośrednim nawiązaniem do absolutnego klasyka, jakim jest gra Ultima Underworld. Twórcom gry, studiu Otherside Entertainment udało się zebrać aż $859,056.

Ascendant

Dla tych którzy nie zetknęli się z Ulitmą Underworld, rekomendacją mogą być inne gry, w których powstanie zaangażowani byli członkowie zespołu pracującego nad Underworlds Ascendant. Do najbardziej znanych tytułów należą : System Shock, Thief, Deus Ex, Neverwinter Nights, Dishonored, Bioshock Infinite.

Otherside Entertainment obiecuje nam wiele tym tytułem. Jest to niezależne studio, pozbawione nacisków ze strony wielkich grubych szefów, a co za tym idzie, nie bojące się eksperymentować i wprowadzać w życie interesujących pomysłów. Trzymam kciuki za tę grę i mam nadzieję, żę twórcom uda się stworzyć, to co nam obiecali:)

Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu : Kickstarter oraz na oficjalnej stronie gry.

Tak wygląda Ulitma Underworld:

Grafika pochodzi ze strony Kickstartera oraz z oficjalnej strony gry.

0 0 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom
guest
0 Komentarze
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x
Scroll to Top