Jak naprawić znikający Pip-Boy w Fallout New Vegas

Jak naprawić znikający Pip-Boy w Fallout New Vegas

Jak naprawić znikający Pip-Boy w grze Fallout New Vegas? Bardzo prosto:) Ale po kolei.

Jak zapewne wszyscy się zgodzimy, Fallout New Vegas to najlepsza gra w serii! Pomimo swojego wieku, ponieważ FNV już 14 lat!, wciąż oferuje ona znakomitą grywalność i porywa gracza swoją historią. Dzięki serialowi, który ukazał się w 2024 roku, wzmogło się zaineresowanie serią, a wszystkie gry zaczęły przeżywać drugą młodość. Nie ukrywam, że tak też było w moim przypadku. Wciąż pamiętam, jak ogromną radość sprawił mi Fallout New Vegas, a serialowe zniszczenie Shady Sands, tylko wzmogło moją chęć powrotu do Mojave Wasteland!

Posiadam wszystkie DLC, jakie się ukazały, jednak oprócz nich, chciałem zagrać z dodatkowymi modami. Przede wszystkim naprawiającymi błędy oraz poprawiającymi grafikę. Nauczony doświadczeniem nie eksperymentowałem z nimi za dużo, tylko skupiłem się na kolekcjach. Na zrzucie ekranu poniżej możecie zobaczyć cztery zestawy modów, które używam podczas grania w FNV i które znakomicie się sprawdzają.

Jak naprawić znikający Pip-Boy w grze Fallout New Vegas

Wszystko znakomicie działało, jednak postanowiłem zainstalować dodatkowe radia i to właśnie niektóre z tych dodatków sprawiły, że mój Pip-Boy zniknął… Mogłem je po kolei odinstalowywać, jednak nie pamiętałem, w jakiej kolejności je dodawałem, a co ważniejsze – naprawdę chciałem mieć dodatkowe radia!! Jak się okazało rozwiązanie problemu jest bardzo proste i sprowadza się do wpisania kilku komend w konsoli:

Odzyskiwanie Pip-Boya:

  • player.equipitem 15038 – dodawanie pip-boya
  • player.equipitem 25b83 – dodawannie rękawicy
fix pip boy

Jeśli chcemy zastąpić standardowego Pip-Boya jego ulepszoną wersją wpisujemy:

  • player.additem 11bacb1
  • player.equipitem 11 bacb

Koniecznie należy wspomnieć, że sztuczka działa również z dodatkowymi wersjami Pip-Boya, takimi jak Pip-Boy 2500!

Jeśli mówimy o Falloutach, nie sposób nie wspomnieć o grze, która bardzo mocno wzorowała się na starym, dobrym Falloucie 2 – Atom RPG. Jeśli nie spotkaliście się z tym tytułem – polecam tą grę z całego serca. Na pierwszy rzut oka wydaje się on tanią, sowiecką podróbą Fallouta i coś jest w tym porównaniu;) Jednak sama gra jest znakomita, sprawiła mi mnóstwo frajdy i spędziłem nad nią ponad 70 godzin!

Obrazek wyróżniający pochodzi ze strony Bethesdy.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom
guest
0 Komentarze
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x
Scroll to Top