Grupa Project R3D zapowiedziała wydanie gry Tanks Furry, której demo ukzało się na Retrokomp 2015. Pełna werjsa ukaże się w Lutym 2016 roku. Do naszej dyspozycji otrzymamy trzy tryby rozgrywki – dla jednego gracza, dwóch oraz wielu graczy! Sama gra toczyć się będzie na ponad 40 różnych mapach!

W grze sterujemy jednym z klilku czołgów „Furry Squad”, walczymy przeciwko krecim czołgom. Naszym zadaniem jest szybka eliminacja czołgów nieprzyjaciela zanim zniszczą całe miasto a także naszą bazę radarową.

W serwisie YouTube możemy obejrzeć krótką zapowiedź oraz wprowadzenie do gry autorstwa Zetera/PixelNation.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=GIMKJ3fxJ8w[/embedyt]

Najważniejsze informacje:

Gra działać będzie na każdej Amidze wyposażonej w 0.5 mb pamięci chip oraz 0.5 mb pamięci fast.

  • Ręcznie rysowana grafika.
  • Dedykowana ścieżka dźwiękowa.
  • Ponad 40 różnych misji.
  • 5 rodzajów wrogich czołgów.
  • Różne zakończenia gry.
  • Multiplayer, w którym może na raz grać 4 graczy!

Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie czołgów nieprzyjaciela pustoszących planszę gry. Misje toczą się na wyspie otoczonej wodą. Czołgi nie są statkami w skutek czego nie mogą i nie potrafią pływać. Czołgi nie wjeżdzają też do rzek ani nie wspinają się na strome góry. Misje zawsze toczą się na płaskim lądzie. Wyspy czasem połączone są wiaduktami lub mostami po których można przejechac na inną wyspę.
Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It