Sociable Soccer – Czyżby nowy Sensible Soccer?

Sociable Soccer

Na Kickstarterze pojawił się kolejny projekt, który może zaciekawić wszystkich miłośników retro. Jon Hare, jeden z założycieli Sensible Software, zapowiedział nową grę – Sociable Soccer. Zbieżność nazw  z kultowym Sensible Soccer nie jest bynajmniej przypadkowa, ponieważ Jon był jednym z twórców Sensible Soccer. Socjalny Soccer nazywany jest przez niego jego „duchowym następcą”.

Sociable Soccer
Sociable Soccer

Najważniejszym pytaniem jest to, czy w gatunku zdominowanym przez Fifę oraz Pro Evolution Soccer znajdzie się miejsce na jeszcze jeden tytuł. Jako że Jon Hare ma duże doświadczenie oraz, co równie ważne, Sociable Soccer ma zaproponować nieco inne podejście do gatunku,  gra może okazać się naprawdę bardzo interesującą pozycją!

Sociable Soccer

Gra ukazać się ma na PC, PS4 oraz Xbox One. Projekt zakończy się sukcesem, jeśli do 12 Grudnia 2015 uda się zebrać t £300,000.

Wszystkie media pochodzą również z tej strony.

Sociable Soccer 2023

Co prawda zbiórka na Kickstarterze nie zakończyła się powodzeniem, ponieważ zebrano tylko około 10% wymaganej kwoty. SS ukazał się początkowo na Steamie, jednak gra dość szybko zniknęła ze sklepu, ponieważ autorzy podpisali ekskluzywną umowę z Apple. Jak się okazała, gra, w przeciwieństwie do nowej wersji Kick Off Dino Diniego, okazała się sporym sukcesem!.

0 0 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom
guest
0 Komentarze
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x
Scroll to Top