Wyprzedaż na Steam – Summer Sale June 29-July 13 2023

Steam Summer Sale

Dlaczego piszę o Steam Summer Sale? Ponieważ podjąłem decyzję, aby gryretro powoli zaczęły ewoluować w stronę projektu, którym zawsze miały być – blog. Przede wszystkim bloga. A skoro tak, to i powinny pojawiać się wpisy typowo blogowe. A Steam Summer Sale to znakomita ku temu okazja!

Steam Summer Sale

Dlaczego? Ponieważ na Steamie ruszyła kolejna wyprzedaż. Pomimo, że moja kolekcja jest całkiem pokaźna i jest w niej mnóstwo gier, które już długi czas czekają na ogranie, to nie byłem w stanie powstrzymać się i kupić kilku rzeczy:D Zapewne nie tylko ja tak mam… 🙂

Na mojej wishliście znajdowało się 130 tytułów, tak więc było z czego wybierać. Starałem się omijać nowości i tytuły, których cena przekracza £15, skupiając się na tytułach, w które mam naprawdę ochotę zagrać, których cena zarazem nie jest zbbyt wysoka. Oto co wybrałem:

  1. The Bard’s Tale Trilogy
  2. Black Mesa
  3. Encased
  4. The Sundew
  5. The Bard’s Tale IV
  6. GreedFall
  7. Beyond a Steel Sky
  8. Disco Elysium
  9. Chernobylite
  10. Gemini Rue

Myślę, że wybrałem dość interesujący zestaw, składający się z mieszaniny gatunków. Najdroższy jest Chernobylite. Wahałem się troszkę pomiędzy nim, a System Shock (tym nowym, ulepszonym), jednak zdecydowałem że Chernobylite lepiej sprawdzi się na Steam Decku.

W jaką grę najbadziej chcę zagrać? Myślę, że jest to Beyond a Steel Sky, czyli sequel do jednej z najlepszych przygodówek, jakie kiedykolwiek stworzono oraz The Bard’s Tale. Zremasterowana wesja Wasteland zapewniła mi długie godziny rozrywki i mam nadzieję, że tak samo będzie z tą grą. A nawet nie tyle grą, ile serią!

Co myślicie o moich wyborach?

Scroll to Top