Wasteland. Opis przejścia. Część – 5 Droga do Quartz Mine Wasteland (Shaft)

Quartz Mine Wasteland

Wszystko, co można było zrobić w Highpool oraz AG Center zrobiliśmy w poprzednim odcinku. Czas więc udać się dalej, czyli do Quartz Mine Wasteland.

Po drodze do miasta Quartz będziemy mijać wejście do opuszczonej kopalni, które dość łatwo jest przeoczyć. Warto się tutaj zatrzymać, ponieważ w opuszczonych tunelach możemy znaleźć dużo przydatnych rzeczy, w tym Pick Ax.

Uwaga! Wrogowie, których tutaj napotkamy są stosunkowo silni, tak więc należy koniecznie zwracać uwagę na punkty życia i w miarę potrzeby – salwować się ucieczką, aby je zregenerować! Jeśli okażą się oni zbyt mocni (zwłaszcza dla nowych graczy) – można najpierw odwiedzić Quartz i dopiero poźniej spenetrować kopalnię.

Quartz Mine Wasteland

Po prawej stronie, zaraz obok wejścia, znajduje się niewielki pokój. Naturalnie jest on zamknięty, jednak Angela Deth bez problemu poradzi sobie z zamkiem.

W jaskiniach odnajdziemy ludzkie zwłoki. Jeśli użyjemy umiejętności Perception stojąc na nich, odnajdziemy sporo ciekawych przedmiotów.

W tunelach napotkamy dużą liczbę przeciwników, w tym kilku, którzy mogą nam sprawić sporo problemów. Warto się jednak przedrzeć wgłąb kopalni, ponieważ znajdują się tam złoża srebra. Jeśli nie posiadamy kilofu, można go kupić w Highpoolu za $75. 

Pojedyncze użycie kilofu daje nam około $5, tak więc jeśli poświęcimy odpowiednio dużo czasu, możemy się pokaźnie wzbogacić. Gdy znudzi się nam już kopanie, nie pozostanie nam nic innego, jak opuścić Mine Shaft i udać się do pobliskiego miasta Quartz i odnaleźć Head Crushera.

4 1 zagłosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom
guest
2 Komentarze
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
trackback
Wasteland. Opis przejścia. Część 6 – Quartz (Scott's Bar) - gryretro.com
2 years ago

[…] W poprzednim odcinku odwiedziliśmy kopalnię, znajdującą się niedaleko Quartz. W tym – w końcu udamy się do miasta i poszukamy Head Crushera. […]

trackback
Wasteland. Opis przejścia. Część 6 – Quartz Wasteland(Scott's Bar) - gryretro.com
1 year ago

[…] W poprzednim odcinku odwiedziliśmy kopalnię, znajdującą się niedaleko Quartz. W tym – w końcu udamy się do miasta i poszukamy Head Crushera. […]

2
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, proszę o komentarz.x
Scroll to Top