Uwaga! Achtung! Wnimanie!

KONKURS!

Do wygrania są trzy gry ze strony gog.com. Zwycięzcy sami wybiorą tytuły, które chcą otrzymać.

Pierwsze miejsce – gra do wartości $9.99

Drugie oraz trzecie miejsce – gry do wartości $5,99.

Zwycięzcy muszą posiadać konto na gog.com – rejestracja jest tam darmowa. Do zwycięzców zostanie wysłany kod, po wpisaniu, którego w jego biblioteczce na stronie, pojawi się gra gotowa do pobrania. Aby otrzymać więcej informacji,  proszę odwiedzić stronę gog.com lub napisać mi maila.
Zasady:

1. Każdy konkurs trwa dwa tygodnie. Blog gryretro.com nie jest pozwiązany z żadną firmą ani studiem. Z tego powodu ogłoszenie wyników może się opóznić o 1-2 dni, ponieważ zajmuję się nim w wolnym czasie i mam też ważniejsze obowiązki, takie jak praca:)

PUNKTACJA

2. +2 punkty za polubienie gryretro.com na facebook.com i rejestrację na gryretro.com

3.+2 punkty za każdą osobę, która polubi gryretro.com na facebook.com i powoła się na polecającego w dowolnym wpisie na fb.

4.+1 punkt za każdy komentarz zarejestrowanego użytkownika

5.+5 za napisanie artykułu (związanego z tematyką starych gier)

6.+8 za napisanie pełnej recenzji (gry sprzed 2000 roku:)

7. Wyniki bądą uaktualniane co kilka dni, w zależności od liczby uczestników i ich aktywnosci. W przypadku jakichkolwiek pytań lub instrukcji jak publikować, proszę o kontakt na admin@gryretro.com .

8. Konkurs kończy się 20 września.

Powodzenia;)

 

 

 

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It