Na Kickstarterze pojawił się kolejny projekt, który może zaciekawić wszystkich miłośników retro. Jon Hare, jeden z założycieli Sensible Software, zapowiedział nową grę – Sociable Soccer. Zbieżność nazw  z kultowym Sensible Soccer nie jest bynajmniej przypadkowa, ponieważ Jon był jednym z twórców Sensible Soccer. Sociable Soccer nazywany jest przez niego jego “duchowym następcą”.

Sociable Soccer
Sociable Soccer

Najważniejszym pytaniem jest to, czy w gatunku zdominowanym przez Fifę oraz Pro Evolution Soccer znajdzie się miejsce na jeszcze jeden tytuł. Jako że Jon Hare ma duże doświadczenie oraz, co równie ważne, Sociable Soccer ma zaproponować nieco inne podejście do gatunku,  gra może okazać się naprawdę bardzo interesującą pozycją!

Sociable Soccer

Gra ukazać się ma na PC, PS4 oraz Xbox One. Projekt zakończy się sukcesem, jeśli do 12 Grudnia 2015 uda się zebrać t £300,000.

Strona projektu w serwisie Kickstarter – Sociable Soccer.

Wszystkie media pochodzą również z tej strony.

 

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It