1. Początek – Ranger Center

Grę rozpoczynamy w kwaterze głównej, gdzie mamy możliwość stworzenia własnej drużyny albo grania postaciami stworzonymi przez autorów. Część poradników sugeruje stworzenie własnej drużyny. Ja jednak uważam, że aby to zrobić, trzeba mieć doświadczenie w grze i wiedzieć dokładnie czego się chce i jakie umiejętności są niezbędne do jej ukończenia.

Dla kogoś, kto pierwszy raz zaczyna przygodę z Wasteland domyślna drużyna jest idealna. Nasze postacie mają wszystkie umiejętności niezbędne do przetrwania i ukończenia gry. Tak więc bez zbędnego namysłu wybieramy opcję Play i rozpoczynamy grę.

Cała naprzód ku nowej przygodzie!

W dzienniku zobaczymy trzy misje:

Investigate Highpool

Investigate Rail Nomads

Investigate AG Center.

Ekran Misji.

Zanim wyruszymy w drogę zmienimy wszystkim bohaterom broń na białą. Oszczędzimy w ten sposób amunicję, a poza tym, moim zdaniem, na tym etapie noże i łomy po prostu lepiej się sprawdzają w grze.

Naszym pierwszym przystankiem będzie Highpool.

Author

Mam na imię Tomek. Moja przygoda z komputerami zaczęła się wiele lat temu od Commodore Plus/4, przywiezionego z RFN. Później posiadałem C64, Amigę 600, Amigę 1200, Amigę BVision PPC. W chwili obecnej posiadam blaszaka, GBA, NDS,3DS i magiczne urządzenie o nazwie Open Pandora.

Write A Comment

Pin It